Наші традиції

Із чого починається школа? З першого вересня, коли дитина вперше приходить до неї. Це свято – одна з найстаріших традицій у нашому навчальному закладі. У цей день всі учасники освітнього процесу відвідують храм Воскресіння хрестового, де моляться до пресвятої Богородиці за здоров'я та успішне навчання. Потім відбувається урочиста частина, на якій ми радо зустрічаємо гостей: випускників, батьків, представників владних структур. Лунає перший дзвінок і починається навчальний рік.

Напередодні осінніх канікул – День учителя, без якого не було б школи. До цього свята учні закладу традиційно готують виставку квітів. А ще воно асоціюється з Днем учнівського самоврядування. Одинадцятикласники виконують обов'язки вчителів, проводять уроки в той день, організовують святковий концерт і вітають своїх наставників з їх професійним святом.

Кожна дитина вірить у дива, тому свято Миколая для малечі в нашій школі – це казка, яку створюють і учні, і дорослі. Невеликі театралізовані дійства за участю молодших школярів завжди проходять з аншлагом. Грудень- місяць добра і милосердя. Чудовою традицією стало в нас також проведення благодійних ярмарків, де діти продають солодку випічку , виготовлену власноруч. Зібрані кошти адресно відправляють хворим діткам.

Новий рік- це найулюбленіше свято всіх здобувачів освіти. Традиційними стали виставки новорічних прикрас та різдвяних символів. Учні старших класів  готують цікаві новорічні вистави. Проводяться народознавчі вітальні, розколяда.

Ми віддаємо належне творчості, але приходить день, коли вшановуємо розум. Це свято найрозумніших, тих, хто виборов першість у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, турнірах, конкурсах художньо-естетичного спрямування та спортивних змаганнях. У цей день вони отримують подарунки, звучать слова подяки від директора та вчителів.

Вже багато років поспіль в другу неділю лютого  наша школа гостинно відкриває двері своїм випускникам. Ми влаштовуємо свято зустрічі поколінь, на якому вони мають унікальну можливість поринути у безтурботне шкільне дитинство та юність! А якщо завітати до школи 14 лютого, то можна почути, як вона гуде від нетерпіння, бо в цей день усі закохані і просто гарні друзі надсилають один одному валентинки, а допомагає їм шкільна пошта.

Хто з дівчаток не мріяв стати королевою краси? Таку можливість дарує їм свято «Весняна красуня», яке ми організовуємо напередодні 8 березня.

Швидко пролітає навчальний рік. І на порозі вже травень: День матері,

День вишиванки. Для одинадцятикласників настає прощанння зі школою, дзвенить останній дзвоник, летять у небо кульки та голуби. Для всіх інших проводяться традиційні лінійки, на яких підводяться підсумки, вшановуються відмінники. Найстарішою традицією є випускний вечір, урочисте свято, сповнене світлими спогадами. Рік минає. Школа прощається зі своїми вихованцями. Але -  не надовго, до 1-го вересня.