A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Мединський ліцей
Галицької міської ради Івано-Франківської області

Новини

 

 

 

Дата: від до Скинути

«Почуття навіяні весною»

Весна… Вже сама згадка про неї будить у серці радість, тривогу. Коли приходить весна, кожному з нас здається, що народжуєшся на світ вдруге…Ласкаво світить сонечко, весняний вітерець грайливо пестить ніжні коси берізки, а довкола щасливим співом заливаються птахи.Це свято оновлення і відродження природи, його відчувають і по-своєму переживають дорослі та діти. 6 березня вихованці групи продовженого дня подарували всім присутнім незабутнє свято.В цьому заслугавихователів, які  презентували цікаві  форми проведення заходу.

12:55 10.03.2020

«Духовність єднає націю!»

Саме під таким гаслом 6 клас разом зі своїм класним керівником 2 березня провели тематичну лінійку в Мединському НВК. І це не випадково, адже розпочався перший тиждень  великого посту нашої церкви. Це час, що підносить людину від земних турбот на висоту духовну.

14:27 04.03.2020

29 січня - День пам'яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Світлу пам'ять загиблих молодих українських патріотів вшановують по всій Україні. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Тому з метою формування у учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого країни в нашому закладі відбулися уроки пам’яті.

21:24 01.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора