Протокол № 1 засідання ради лідерів Шкільної країни «Дивосвіт»

Дата: 05.03.2020 13:37

Присутніх 10 чоловік

Головуюча: Онофришин Анна

Секретар Онофришин Лілія

Порядок денний:

1. Визначення структури учнівського самоврядування та ради лідерів на навчальний рік. Розподіл обов'язків серед членів ради.
  2.  Затвердження плану проведення засідань ради лідерів.
  3. Визначення завдань щодо роботи сузір’їв  на навчальний рік згідно з проектами.
  4. Затвердження плану-сітки роботи органів учнівського самовря­дування на вересень, жовтень.
  5. Інше.

І. Слухали: Онофришин Анну, президента Шкільної країни  «Дивосвіт», яка ознайомила присутніх із структурою учнівського самоврядування.

Лідери шкільної країни «Дивосвіт» сформували сузір’я, розподілили обов’язки та звернули увагу на питання, яким слід приділити увагу в своїй роботі.

І. Виступили: Морочило Соломія нагадала присутнім про положення та статут учнівського самоврядування

І. Ухвалили: всі погодились із своїми обов’язками.

«За» - 10 чоловік

«Утримався» - немає

ІІ. Слухали: Онофришин Анна, яка запропонувала план проведення засідань ради лідерів.

ІІ. Виступили:

Онофришин Анна  запропонувала проводити засідання сузір’я відповідно до того, який захід потрібно буде проводити в школі згідно проекту, а також звітувати про свою роботу раз в два місяці.

ІІ. Ухвалили: затвердити план засідань на учнівській конференції

«За» - 9

«Утримався» - 1

ІІІ. Слухали: Онофришин Анну, президента-лідера шкільної країни «Дивосвіт», яка ознайомила всіх присутніх з планом роботи на 2019-2020 навчальний рік та завданнями, які стоять перед учнівським самоврядуванням.

А саме:

• формування та розвиток компетентностей особистості в різних сферах людського життя;
  • створення умов для самовизначення, самоствердження й самореалізації особистості в різних видах діяльності;
  • підготовка лідерів учнівського самоврядування для практичної діяльності з однолітками;
  • формування організаторських здібностей, креативних рис;
  •  залучення учнівської молоді, батьків, громадськості до активної участі в справах учнівського самоврядування;
  • ініціювання й реалізація соціально-значущих проектів, спрямованих на поліпшення навчально-виховного процесу.

ІІІ. Виступили:

Морочило Соломія, лідер сузір’я юних журналістів, яка запропонувала змінити назву шкільної газети. Впродовж минулого року працювали над проектом «Шкільна газета». Зазначила питання, на які слід звернути увагу в своїй роботі та наголосила на більшій активності учнів у створенні газети.

Пікуляк Андрій, Ганущак Ростислав, Грабович Ангеліна, Мисів Софія, Остапчук Анастасія, Шиян Віта представили ті заходи, які б вони хотіли провести в рамках своїх проектів.

Онофришин Анна вказала на те, що внаслідок роботи в учнівському самоврядуванні:

• сформуються уміння і навички практичного застосування набутих знань
  • створиться сприятливий простір для саморозвитку  учня
  • підвищиться інтерес школярів до реалізації  проектів, ініційованих учнівським самоврядуванням
  • налагодяться контакти між  учнями, батьками та громадськістю
  • зросте рівень активності школярів, громадськості у виховному процесі школи
  •  підвищиться імідж навчального закладу

ІІІ. Ухвалили:  провести конкурс на кращу назву шкільної газети та затвердити план роботи шкільної країни «Дивосвіт» на 2019-2020 навчальний рік.

«За» - 10 чоловік

ІV. Слухали:

Грабович Ангеліну, яка запропонувала заходи, що необхідно провести в вересні та жовтні.

ІV. Виступила:

Мисів Софія, лідер сузір’я юних талантів, зачитала план проведення Дня вчителя, конкурс патріотичної пісні, вечір поезії, інтелектуальні ігри тощо.

Пікуляк Андрій нагадав присутнім про проведення місячника правопорядку. Тому необхідно звернути увагу учнів не лише про права, а й їх обов’язки.

Остапчук Анастасія зауважила про доречність організації екскурсій.

Грабович Ангеліна запропонувала провести флеш моб до Дня боротьби з тююнопалінням.

ІV. Ухвалили: затвердити план на вересень-жовтень.

«За» - 10

«Утримався» - немає

V. Слухали: Брецко А.І., педагога-організатора, яка запропонувала провести учнівську конференцію 03 вересня 2019 р.

V.  Ухвалили: провести учнівську конференцію 26 вересня 2019 р.

Головуюча_________  Онофришин А.

Секретар________ Онофришин Л.