35 роковини Чорнобильської катастрофи

Дата: 20.05.2021 21:07

Невблаганно спливає час. Але не старіє пам'ять. Вона повертає нас до жахливої трагедії, що сталася 35 років тому. Чорнобильська атомна електростанція принесла найбільшу екологічну катастрофу. Ця трагічна подія назавжди увійшла в історію людства як «аварія століття» . Одним із завдань закладу освіти є формування навичок в учнівської молоді вболівати за долю своєї країни, які готові протистояти злу, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу. В Мединському ліцеї також відбулися заходи, пов'язані з 35-роковинами Чорнобильської катастрофи. Зокрема, класні керівники 10 та 11 класів (Брецко Г.І. та Остапчук Г.М.) провели спільну годину спілкування «Біль Чорнобиля з роками не стихає», на якій  діти мали можливість послухати інформацію про одну із трагічних сторінок України, переглянути відео  та висловити свою думку з цього приводу. Хвилиною мовчання всі учасники освітнього процесу вшанували пам'ять про загиблих чорнобильців-пожежників, а в кінці заходу здобувачі освіти нагадали про моральні уроки трагедії, які дав нам Чорнобиль. Учні 8 класу  разом із класним керівником Онофришин М.М. створили відеоролик про Чорнобильта презентували свою тематичну  виставку малюнків.