Виховні заходи

День народження Ліни Костенко

Вона мріяла літати, працювала педагогом , і тільки розкривши свій талант стала «невловимою королевою української поезії» і слова її стали літати у світі як «високовольтні лінії духу»…

10:41 19.03.2024

«Кобзареве слово, ніби пісня,  свою дарує мудрість нам»

Тарас Шевченко - син українського народу, символ волі, справедливості, витривалості, національного духу та відродження. Його творчість знайшла відгомін у серцях різних верств нашого  суспільства, пробудила приспану свідомість і гідність.

09:07 11.03.2024

«Вистояли-переможемо»

З метою виховання покоління  справжніх патріотів своєї Батьківщини, формування у здобувачів освіти почуття приналежності до незламного українського народу, глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті, в Мединському ліцеї проведено патріотичний виховний захід «Вистояли переможемо», присвячений річниці нападу росії на Україну. Війна , яка у серцях багатьох людей залишила криваві рани спогадів, сумнівів, відчуття несправедливості.

09:08 22.02.2024

6 лютого-Міжнародний день безпечного Інтернету

Міжнародний день безпечного Інтернету — це важлива подія, яка підкреслює потребу в безпечному та захищеному онлайн-середовищі та важливість сприяння безпеці в Інтернеті для всіх.

21:17 06.02.2024

Пам'ятай про Крути

29 січня у Мединському ліцеї  проведено виховний  захід, приурочений вшануванню пам’яті полеглих Героїв Крут. Вони навічно залишаться в історії  як символ національної честі.

12:49 29.01.2024

«Козацькому роду нема переводу»

В рамках відзначення Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України з метою патріотичного виховання, вивчення історії України, популяризації знань про козаків, виховання любові до Батьківщини та відповідно до Концепції державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання, 3 жовтня 2023 року в відбувся загальношкільний вишкіл всіх куренів ліцею.

11:03 03.10.2023

День вчителя

Вітаю Вас із чудовим святом - Днем вчителя. Бажаю завжди зберігати в душі любов до своєї важкої, але такої важливої і потрібної професії педагога. Нехай наснаги додають Вам любов і повага Ваших учнів, гордість за їхні успіхи та здобутки, в яких чимало і Вашої заслуги. Будьте бадьорі та здорові. Оптимізму Вам і душевної рівноваги. Мирного неба! Будьте щасливі, зі святом!

11:09 29.09.2023

День Миру

Тримаю світ в своїх долонях,

10:54 21.09.2023

Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”

Чистота – найкраща краса. Наш ліцей долучився до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”. Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

10:39 15.09.2023