модель учнівського самоврядування Мединського НВК «Шкільна країна «Дивосвіт»»

Шкільне життя… Уроки, контрольні, факультативи… І тільки? Звичайно, ні. Крім головного завдання школяра «гризти граніт науки», є ще стільки всього цікавого!.. Якби тільки годин на добу вистачило!!! Ті, хто живе не тільки навчанням, телевізором, чатами чи дискотеками, знають, що можливі й інші варіанти поєднання корисного з приємним. Тобто і відпочити гарно, і нової інформації набратись, і нових друзів знайти.«І що ж це за життя таке?» – запитаєте ви. Відповімо з радістю: «Учнівське самоврядування». Саме тут і навчання, і саморозвиток, і закладання основ ділової кар’єри, і  випробування на собі різних сфер діяльності, і, звичайно, можливість проявити свої лідерські чи організаторські якості, реалізувати певні мрії, задуми, плани. Тренінги, ділові ігри, флеш-моби,  зустрічі, форуми… А ще дискусії, пошуки правильних рішень, ночі над редагуванням улюбленої і найріднішої шкільної газети… Підготовка акцій, фестивалів, вечорів, шоу-програм… І приємна втома та відчуття своєї значимості у досягненні певного результату. Усе, що відбувається зараз, потім буде для нас як знахідка. І завзяття, і досвід громадської діяльності, і вміння знаходити вихід зі скрутних ситуацій. А ще велика кількість хороших знайомих та друзів, котрі з часом теж займуть свої місця у суспільстві і завжди допоможуть. Активне, дієве, цікаве і захоплююче шкільне життя, в якому  зближуються і рідняться люди – все це наше учнівське  самоврядування.

13:37 05.03.2020