A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Мединський ліцей
Галицької міської ради Івано-Франківської області

Виховні заходи

Дата: від до Скинути

Прощання з буквариком

Усе в житті починається з малого… З зернинки- хліб, з промінчика- зоря, життя шкільне-із Букваря.

21:34 10.06.2021

Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.Це свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Долучилися до свята, звичайно, і ми -  учасники освітнього процесу Мединського ліцею.

21:24 10.06.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 21 травня в Україні відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху .У Мединському ліцеї відбулося ряд заходів на дану тему. Зокрема, в 5 класі класний керівник організувала гру-подорож, на якій були присутні представники Національної Поліції. Уявні мандрівки відбулися і в початкових класах. На всіх заходах  акцентувалася увага на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння здобувачами освіти норм безпечної поведінки.

21:24 10.06.2021

День матері

У другу неділю травня українці відзначають день найдорожчої для кожного з нас людини – матері. І здається цілком природним, що в нас є таке свято.День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за все те добре, що вони для нас зробили, за їхні самопожертву та любов. Учні початкових класів нашого ліцею разом зі своїми класними керівниками також привітали своїх матусь.

22:25 20.05.2021

35 роковини Чорнобильської катастрофи

Невблаганно спливає час. Але не старіє пам'ять. Вона повертає нас до жахливої трагедії, що сталася 35 років тому. Чорнобильська атомна електростанція принесла найбільшу екологічну катастрофу. Ця трагічна подія назавжди увійшла в історію людства як «аварія століття» . Одним із завдань закладу освіти є формування навичок в учнівської молоді вболівати за долю своєї країни, які готові протистояти злу, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу. В Мединському ліцеї також відбулися заходи, пов'язані з 35-роковинами Чорнобильської катастрофи. Зокрема, класні керівники 10 та 11 класів (Брецко Г.І. та Остапчук Г.М.) провели спільну годину спілкування «Біль Чорнобиля з роками не стихає», на якій  діти мали можливість послухати інформацію про одну із трагічних сторінок України, переглянути відео  та висловити свою думку з цього приводу. Хвилиною мовчання всі учасники освітнього процесу вшанували пам'ять про загиблих чорнобильців-пожежників, а в кінці заходу здобувачі освіти нагадали про моральні уроки трагедії, які дав нам Чорнобиль. Учні 8 класу  разом із класним керівником Онофришин М.М. створили відеоролик про Чорнобильта презентували свою тематичну  виставку малюнків.

21:07 20.05.2021

Великдень

Великдень святкують у всьому світі. Назвати цей день рядовим святом було б неправильно, адже воно вважається культовою подією світової історії і головним днем ??у році для всіх православних християн. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Про цю подію нам нагадали гуртківці МАНР м. Галич (на базі Мединського ліцею, керівник Онофришин М.М.). Вони також представили нам свої писанки. Не забувають у нашому селі і про улюблені розваги на Великдень, які ми називаємо «гаївками». Цього року учні старших класів Мединського ліцею (керівник Мисів І.М.) мали можливість взяти участь у конкурсі гаївок на рівні Галицького ОТГ.

21:07 20.05.2021

«День Землі» та «День Довкілля»

З метою покращення екологічної ситуації, виховання у здобувачів освіти дбайливого ставлення до довкілля та активізації трудової діяльності учнівської молоді в рамках акцій «День Землі» та «День Довкілля» в Мединському ліцеї  було проведено такі заходи:

21:07 20.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора