Звіт про проведення Тижня зарубіжної літератури

Дата: 03.04.2024 09:12

З метою поглиблення літературної освіти школярів, розвитку їх читацьких інтересів, формування навичок усвідомленого читання та критичного мислення, розширення світогляду, виховання патріотизму, розвитку творчих здібностей у Мединському ліцеї був проведений тиждень зарубіжної літератури.

Під час проведення тижня поєднувались різні види творчої та пошукової діяльності, розвиваючи в такий спосіб художньо-естетичні смаки, дитячу винахідливість та кмітливість. Школярі отримали змогу ще раз торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва. Цікаві вікторини, конкурси, змагання, виставки дали змогу виявити найактивніших читачів та шанувальників красного письменства, розширили дитячий кругозір, відкрили нові літературні таємниці.

Звіт про проведення Тижня зарубіжної літератури