Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в Мединському ліцеї

Дата: 05.04.2024 14:17

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Мединському ліцеї з 01 квітня  по  05 квітня 2024 року було організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів, які спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).

В початковій школі відбулися години спілкування «Закони доброти»,  «Що треба робити, щоб світ став добрішим …» .Учні переглянули цікаві  мультфільми  «Ти і поліція», «Хаппі та її суперсила».

В класних колективах 5-11 класів  проведені наступні заходи:

-просвітницька робота, спрямована на інформування про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (соціальний педагог Лесів О.В);

-година спілкування «Не допускай насилля над ближнім»

( практичний психолог Жилюк О.В.);

-анкетування «Я та булінг» (соціальний педагог);

-поради психолога «Як допомогти дітям упоратися з булінгом» (практичний психолог);

-перегляд відеоролику « Булінг в школі. Куди звертатись» (соціальний педагог);

-доповнення тематичного куточка «Зупинимо булінг разом».

Учні активно брали участь у всіх видах діяльності, висловлювали власне бачення та обмінювалися позитивними порадами. А ще вчилися бути толерантними.

Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.