Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу

"Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників"

11:22 12.03.2020

Пріоритетні напрямки роботи закладу освіти

Робота над реалізацією основних державних програм освіти Підвищення професійної культури працівників закладу, загальної культури учнів Удосконалення системи роботи в сучасних умовах Конструктивне оновлення управлінської та науково-методичної роботи Пропаганда національної культури, традицій, звичаїв українського народу Відпрацювання системи громадського, патріотичного та національного виховання учнів Розвиток учнівського самоврядування Реалізація компетентнісно орієнтованого навчання Вивчення та впровадження найкращих здобутків національної педагогіки у практику роботи вчителів НВК.

10:41 14.06.2019

ПОЛОЖЕННЯ про педагогічну раду Мединського НВК

СХВАЛЕНО                                                                              ЗАТВЕРДЖУЮ Протокол засідання педагогічної ради                                          Директор НВК________В.М.Бойчук                    09.01.2019 № 3                                                                              09  січня 2019р.

11:03 15.05.2019

Про ведення ділової документації у 2019 році

МЕДИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «МЕДИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ГАЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

11:00 15.05.2019