День ґудзика

Дата: 01.03.2020 21:11

16 листопада – Всесвітній день ґудзиків. Про ґудзик ми згадуємо найчастіше тоді, коли він відривається і губиться. Добре, якщо його вдається підловити за тоненьку ниточку і заховати до кишені. А буває й так, що гарні ґудзики хтось знаходить і залишає собі “на щастя” або й збирає цілу колекцію.

Відзначати День пана Ґудзика в нашому закладі випало за честь вперше. Ми навіть не сподівалися, що ідея відзначити Всесвітнього дня ґудзиків викличе такий жвавий інтерес в учнів початкових класів. Діти із великою зацікавленістю  слухали  розповіді про історію виникнення ґудзика та самого свята, розглядали зображення перших та сучасних ґудзиків. Цікавою й оригінальною вийшла карта України, зроблена з ґудзиків.

Маємо надію, що Всесвітній день ґудзика стане доброю традицією для нашого закладу!